شما زمان زیادی را در ماشین می گذرانید. در صورتی که موتور ماشین سالم باشد و صدایی از خود تولید نکند، گاهی اوقات فقط می خواهید بنشینید و از موسیقی در طول مسافت لذت ببرید. ما در پالسیران بهترین سیستم صوتی های اتومبیل را برایتان معرفی می کنیم که می توانید بنا به سلیقه ی خود خریداری کنید.

سیستم صوتی مادونا یا Motorhead

همه ما در هنگام رانندگی علاقه مند به گوش دادن آهنگ های مورد علاقه خود هستیم. در بعضی از اتومبیل ها صدای ضبط گوشخراش و اذیت کننده است، اما در برخی دیگر، صدا مثل یک ارکستر پخش می شود.

بر اساس شایعات، یکی از توانمندترین سیستم های صوتی اتومبیل که تاکنون طراحی شده، سیستم  ELS Acura است. این سیستم توسط الیوت شاینر، تهیه کننده و مهندس ضبط صدا و برنده جایزه Grammy طراحی شده است.

 شش کانال مستقل برای پخش صدا در آن تعبیه شده، بنابراین تقریباً در هر گوشه ای از اتومبیل کانال اختصاصی صوتی وجود دارد. من شخصاً پخش صدای آن را نشنیده ام، اما مطمئنم می تواند یک تجربه بسیار عالی در گوش کردن موزیک باشد.

سیستم با کیفیت Viper Harman Kardon

 SRT Viper جدید با سیستم پخش صدای 18 بلندگو، Harman Kardon در دسترس است. بهتر است باور کنید که این سیستم قدرتمند است، در غیر این صورت مجبورید صدای V10 آن را از نزدیک بشنوید.

احتمالاً می خواهید V10  را امتحان کنید. در یک مسافرت طولانی، مانند زمانی که از شمال کشور به سمت جنوب حرکت می کنیم، فقط یک سیستم صوتی با کیفیت مثل V10  می تواند صدای ویزویز بزرگراه را قابل تحمل کند.

سیستم صوتی Audi B&O

در بسیاری از مواقع، مثل Bang and Olufsen ، تجربه نشان می دهد که اول طراحی ارجحیت دارد و سپس خود صدا مهم است. اگرچه سیستم های B&O آئودی در A6، A7 و A8 چندان کامل نیستند، اما برخی از آن ها بهترین استریوهای پخش صدایی هستند که امروزه می توان در یک ماشین sedan   لوکس داشته باشید.

البته نارضایتی هایی هم وجود دارد. صدای سیستم صوتی B&O که در Audi به آن گوش داده ام به اندازه کافی بلند نمی شود و احتمالا دلیل آن محافظت از گوش های بسیار حساس راننده باشد. اما اگر بخواهم گوش هایم را با موسیقی راک مورد علاقه ام کر کنم، این حق من است.

 سیستم صوتی Mark Levinson Lexus

در ادامه همکاری شرکت های اتومبیل سازی و سیستم های صوتی خانگی شگفت انگیز، مارک لوینسون و لکسوس در برخی از مشهورترین سیستم های صوتی درون اتومبیل حضور پیدا کرده اند.

این طور به نظر می رسد که سیستم های لوینسون مثل یک سالن کنسرت، پخش صدای قدرتمندی دارند.

ضبط مدل Lexus LF-A Yamaha  

در حالی که مارک لوینسون به بخش تجربه موسیقی اهمیت می دهد، یاماها LF-A نقش بسیار مهمی در مورد صدای آکوستیک درون اتومبیل دارد.

در راستای شنیده شدن این صدای شیرین و دلچسب در کابین ماشین، یاماها سیستم پیچیده ای از سیم پیچی ها و آکوستیک ایجاد کرده که به طور طبیعی صدا را تقویت می کند و آن را به داخل کابین می آورد. این سیستم مانند BMW M5 شبیه سازی نشده؛ واقعی است و شگفت انگیز به نظر می رسد. پیشنهاد پالسیران به شما تجربه و شنیدن زیک از طریق این سیستم صوتی است.

سیستم صوتی Porsche Burmester

پورشه در مدل Panamera سه سری پخش صدای با کیفیت را ارائه می دهد. بهترین آن ها  Burmester است که صدا را از 16 بلندگو و عالی پخش می کند.

این مدل، استریو مورد علاقه پالسیران در بین مدل هایی بود تا به حال شنیده بودیم، البته تا زمانی که چیزی از Aston Bang & Olufsen به گوشمان نخورده بود.

Share:

2 کامنت

 1. حسن مهدوی نیا 2020-02-18 Reply

  سلام
  برای مایی که همش در حال رانندگی هستیم امکانی وجود داره که بشه بدون توجه و از روی فرمون ضبط خودمون رو کنترل کنیم ؟؟ ممنون

  • حامد زندی ( اپراتور 1 ) 2020-02-20 Reply

   سلام وقت بخیر
   بله دستگاه هایی کنترلی وجود دارند که قابل نصب بر روی فرمون بوده و شما به راحتی میتونین از روی فرمون مدیریت کنید.

کامنتی بنویسید

ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد

0

TOP

X